ZAVRŠNA PROVEDBA PROJEKTA "NAŠA MALA OAZA"

U Tompojevcima je krajem mjeseca rujna 2017. održana završna radna akcija u sklopu provedbe projekta „Naša mala oaza“
financiranog od Slagalice – Zaklade za razvoj lokalne zajednice.

Kulturno umjetničko društvo „Zvonko Galović - Nona“ Tompojevci se u suradnji s LAG-om Srijem prijavilo na natječaj
„Naš doprinos zajednici“ od strane već spomenute Slagalice – Zaklade za razvoj lokalne zajednice.

Na radnoj akciji u okviru odobrene građanske akcije, odrađeni su završni radovi na izgradnji sjenice. Pripremano je krovište te je sjenica pokrivena, a posađene su i sadnice. Sudjelovalo je 20-tak osoba iz raznih općinskih udruga.

Izgradnjom, uređenjem i opremanjem sjenice te sadnjom sadnica, osigurani su preduvjeti za prikladan i siguran prostor za odvijanje dnevnih aktivnosti na otvorenom za osobe starije životne dobi i mladih tijekom toplijeg dijela godine. Vrijednost projekta je 10.000,00 kuna.