Druga radna akcija Kluba mladih Općine Tompojevci u okviru projekta „Zajedno za zajednicu - Zaz“

Članovi Kluba mladih općine Tompojevci, drugih udruga te mještani, odradili su 29. svibnja 2017. godine 2. radnu akciju u okviru izgradnje sjenice i uređenja okoliša. Ovoga puta akcija je bila usmjerena na sadnju sadnica stabala i košnju zelenih površina.

- Oko dječjeg igrališta i sportskih terena pokosili smo travnate površine i posadili 15-tak raznolikih sadnica stabala u cilju da
stvorimo hladovinu kako bi se svi korisnici navedenih terena u bližoj budućnosti osjećali ugodnije u ljetnim mjesecima. Treću radnu akciju planiramo održati početkom mjeseca lipnja na kojoj će se pripremati građa za pokrivanje sjenice – rekao je predsjednik KMOT-a Antun Kovačić.

Riječ je o akciji u okviru projekta „Zajedno za zajednicu - Zaz“, financiranog od Slagalice - Zaklade za razvoj lokalne zajednice a koji je Klub mladih Općine Tompojevci u suradnji s LAG-om Srijem prijavio na natječaj.