Sve vijesti i događanja iz društvenog života možete pogledati na poveznici VIJESTI I DOGAĐANJA.

TRANSPARENTNOST RADA

Dokumenti i savjetovanje sa zainteresiranom javnošću

Tablični prikaz svih dokumenata sa sjednica Općinskog vijeća s mogućnosću lakog pretraživanja po sjednicama, nazivu, sadržaju te nacrti dokumenata koji su dani na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću.

Proračun za građane

Pojednostavljeni opis aktivnosti Općine Tompojevci u vezi korištenja proračunskih sredstava.

Javna nabava

Prikaz plana javne nabave Općine za nabavu roba, rada i usluga od drugih subjekata.

Financijska izvješća

Periodični polugodišnji i godišnji financijski izvještaji koji sadržavaju bilancu, prihode i rashode te obveze Općine.

Ustrojstvo Općine

Grafički prikaz predstavničkih i izvršnih tijela Općine Tompojevci.

SLUŽBENE OBAVIJESTI

Kategorija za prikaz javnih natječaja, poziva i službenih obavijesti propisanih Zakonima. Cijelu kategoriju pogledajte na poveznici NATJEČAJI I SLUŽBENE OBAVIJESTI

Lokalna akcijska grupa “Srijem” – ako vas zanima što je LAG odnosno Lokalna akcijska grupa, više o tome pogledajte u priloženom promotivnom animiranom videu.

NEPROPISNO ODBAČEN OTPAD

Nepropisno odbačen otpad na području Općine građani mogu dojaviti na:
telefon: 032/514-184
e-mail: opcina-tompojevci@vk.t-com.hr
poštom: Obrazac za nepropisno odbačen otpad

OPĆINA TOMPOJEVCI

Općina Tompojevci, Antuna Gustava Matoša 1, 32238 Tompojevci